14.04.2023

Kurs CKZ: 2 dni on-line

Sprawdź, jak wygląda nasz autorski kurs przygotowujący do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego. Opieka, aż do egzaminu! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do platformy z testami.

Zapisy:

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które:

Kurs jest nastawiony na efekty. Dla nas jest ważne, abyś zdał ten trudny egzamin za pierwszym razem. Przystępnie przekażemy całą wiedzę i nauczymy, jak rozwiązywać zadania.

Czy kurs jest obowiązkowy?

Kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych nie jest wymagany. Zdawalność na egzaminie bez kursu wynosi około 30%. Aby zwiększyć swoje szanse oraz niepotrzebnie kilkukrotnie podchodzić do egzaminu, przygotowaliśmy specjalną formułę szkolenia. Skupiamy się na rozwiązywaniu zadań i testów. Nie otrzymujesz zbędnych informacji, nie wypełniamy czasu niepotrzebnymi elementami. Otrzymasz wszystkie narzędzia, które pozwolą zdać egzamin: testy, zadania, prezentacje oraz wiedzę merytoryczną.

Ile trwa kurs i co obejmuje?

Kurs trwa 16 godzin i obejmuje naukę rozwiązywania zadań oraz testów. Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały i uzyskasz odpowiedź na każde pytanie. Po kursie, aż do egzaminu możesz liczyć na Nasze wsparcie. Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji.

Egzamin

Egzamin jest przeprowadzany przez Instytut Transportu Samochodowego i odbywa się w kilkunastu miastach Polski. Składa się z dwóch część, na które mamy po 120 minut. Pierwszy etap – 64 pytania testowe wielokrotnego wyboru. Drugi etap – dwa zadania praktyczne.

Pierwsza część – testy. Pytania obejmują następujące dziedziny:

Druga część – dwa zadania praktyczne:

 

Wszystkie części muszą zostać zaliczone na co najmniej 50%. Natomiast, aby zdać egzamin trzeba uzyskać w sumie minimum 60% punktów.

Czas trwania:

Terminy:

Cennik:

 

Klauzula informacyjna Strzałka

POWRÓT KONTAKT

Biuro Rachunkowe SRW Sp. z o.o. zostało przyjęte w poczet CZŁONKÓW WSPIERAJĄCYCH Stowarzyszenie Księgowych w Polsce na podstawie decyzji Prezydium Zarządu Okręgowego w Katowicach.
Wpis do rejestru członków – data 25.10.2018 nr 10/000304.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

    Skontaktuj się z nami